Konkurs „Nakręć się na biznes” – do wygrania 50 tysięcy na rozwój firmy

Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Opisz swój biznes, wyślij krótkie wideo i zobacz, co o Twoim pomyśle sądzą przedstawiciele świata biznesu. Do wygrania 50, 30 i 10 tysięcy złotych.

Zwykle nie publikuję informacji nadesłanych przez firmy, ale ta jest wyjątkowo przydatna i być może kogoś z Was zainteresuje. Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa organizuje konkurs dla osób, które prowadzą już swoją firmę od przynajmniej pół roku. Można się zgłaszać do 30 czerwca. Oto szczegóły:

 

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorcy z całej Polski. Wystarczy wypełnić formularz, zwięźle opisać swój pomysł na biznes oraz stworzyć krótki, maksymalnie 100-sekundowy materiał wideo, przedstawiający nasze przedsięwzięcie. Zgłoszenia oceni jury, w którym zasiądą wybitni przedstawiciele świata biznesu, wśród nich: Leszek Czarnecki – Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding S. A., Jarosław Augustyniak – Prezes Zarządu Idea Bank S.A., Paweł Szydziak – Wiceprezes Zarządu Idea Box S.A., Arkadiusz Krupicz – współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl, Adam Głos – Prezes Zarządu Tax Care S.A., Arkadiusz Słodkowski – prezes Profit System oraz Anna Flaga – Prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa. Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – 30 000 zł i 10 000 zł. Finał rywalizacji przedsiębiorców nastąpi 29 września, kiedy na uroczystej gali poznamy laureatów konkursu.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa. Wśród partnerów i sponsorów konkursu znalazły się firmy: Pyszne.pl, Idea Bank, Idea Box, Franchising.pl oraz Supercar.pl. „Wywodzimy się ze środowiska start-upów. Nie zapominamy o korzeniach, gorąco kibicujemy przedsiębiorcom i chętnie angażujemy się w inicjatywy mające na celu wsparcie innowacyjnego biznesu.“ – deklaruje Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Udział w konkursie „Nakręć się na biznes” jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w inicjatywie muszą od minimum 6 miesięcy prowadzić własną działalność, mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i przekonująco go zaprezentować. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://nakrecsienabiznes.com.pl/.

Nakręć się na biznes


Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Agnieszka Skupieńska

Od ponad trzech lat prowadzę biznes online, o którym mówię, że jest to biznes cegiełkowy - składa się z różnych cegiełek, takich jak pisanie tekstów, prowadzenie sklepu internetowego, zarabianie na blogach i stronach tematycznych. Wszystkim kieruję z mojego centrum zarządzania, które znajduje się... na kanapie w moim domu :)

  • Podobają mi się twoje posty i porady. Ja również prowadzę biznes cegiełkowy:Centrum Zapoznawcze Zolyty dla samotnych, trochę pośrednictwa finansowego, blog,napisałam Poradnik Randkowy ( będzie w Czerwcu).