Trzy szybkie pytania do Ciebie – pomóż mi napisać najlepszą książkę o pracy w domu

Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Przyszedł w końcu czas, żeby przyznać się nad czym pracuję od wielu tygodni, choć wspominałam już o tym przy jakichś okazjach, więc niektórzy z czytelników już wiedzą.

Otóż jestem w trakcie pisania książki, a właściwie kończę pisać, bo to, co najważniejsze, jest już gotowe.

Będzie to książka o tym, na czym znam się najlepiej, a więc książka o pracy w domu. Siadając do pisania myślałam, że będzie to jedna z wielu pozycji na rynku na ten temat, ale okazuje się, że choć praca w domu staje się modna i coraz bardziej popularna, to ciągle nie ma polskich książek o tej tematyce. Moja książka będzie przewodnikiem dla osób, które chcą zacząć pracować w domu, ale też dla tych, które już przyjmują zlecenia, ale potrzebują konkretnych informacji np. o zakładaniu firmy dla swojej freelancerskiej działalności.

Za dużo zdradzać nie będę, bo mam do Ciebie prośbę. Chciałabym, żeby moja książka o pracy w domu była takim kompendium wiedzy i zawierała wszystkie zagadnienia, które mogą zainteresować freelancera. W związku z tym proszę Ciebie o pomoc – wypełnij ankietę, w której znajdują się 3 szybkie pytania dotyczące mojej książki – treści, formy i ceny.

Ankieta znajduje się tutaj: https://biznesoweinfo.typeform.com/to/heV0mY

Nie wiem jeszcze, czy książka będzie dostępna tylko w formie e-booka, czy zdecyduję się na druk (bo oczywiście znowu będzie to self-publishing, a nie współpraca z wydawnictwem). Jestem bliższa tej drugiej opcji – prawdopodobnie będziemy ją drukować, a przy zakupie wersji papierowej e-book będzie gratis. Przeraża mnie tylko myśl, że druk kilkuset sztuk książki to kolejne kilkanaście pudeł w domu 🙂 Dlatego między innymi w ankiecie pytam nie tylko o treść, ale i o formę, bo może e-book jest tak samo atrakcyjny jak papierowa wersja i nie trzeba książki drukować.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc. Gdyby ktoś wolał w komentarzu napisać kilka słów o tym, czego nie może zabraknąć w mojej książce o pracy w domu to też z chęcią poczytam!

A na zdjęciu pies-żebrak, czyli nasza Spacja. To jej ulubione zagranie: przychodzi i kładzie łeb, żeby wymusić głaski 🙂

Zostaw swój e-mail, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Żebropies, czyli moja Spacja :)

Żebropies, czyli moja Spacja :)


Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Agnieszka Skupieńska

Od ponad trzech lat prowadzę biznes online, o którym mówię, że jest to biznes cegiełkowy - składa się z różnych cegiełek, takich jak pisanie tekstów, prowadzenie sklepu internetowego, zarabianie na blogach i stronach tematycznych. Wszystkim kieruję z mojego centrum zarządzania, które znajduje się... na kanapie w moim domu :)

 • Z niecierpliwością czekam na książkę, ponieważ faktycznie na rynku polskim ciężko znaleźć tego typu zestawienia.

 • Super, już się piszę na tę książkę, bo takie kompendium wiedzy będzie idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że porady w tym temacie na Twoim blogu zawsze są trafione:-)

 • Cassie

  Piesek zachęcił do wypełnienia ankiety 🙂

 • Wypełnione! Czekam z niecierpliwością na tą książkę i mimo że to chyba mój pierwszy komentarz na Twoim blogu, zaglądam tu niemal codziennie 🙂

  • Agnieszka Skupieńska

   Szarlotte, dziękuję bardzo! Miło wiedzieć, że czytelników jest więcej, niż komentujących, ale nie wszyscy się ujawniają 🙂

 • Ankieta oczywiście wypełniona, ale pierwsze pytanie umieściłbym jako texarea – większy obszar komentarza. Taki jak tutaj na blogu 🙂

  Czy ten pies ma oczy w różnych kolorach czy to tylko światło?

  • Agnieszka Skupieńska

   Pies ma faktycznie każde oko w innym kolorze, tak jak na zdjęciu 🙂 Dziękuję za wypełnienie!

 • Jakie piękne oczy <3
  P.S. Czekam na książkę z niecierpliwością! 🙂

 • Ciekawe czy książka się sprzeda.
  Zarabianie w domu i przez internet to tematyka wałkowana miliony razy i ciężko znaleźć bloga czy forum gdzie nie ma o tym info.

  • Agnieszka Skupieńska

   Też jestem ciekawa, ale powiem Ci, że wszystkie te fora i blogi, o których wspominasz, skupiają się na polecaniu programów do zarabiania, głównie programów MLM. A praca w domu w moim wydaniu to coś zupełnie innego – to znalezienie takiego zajęcia, które pozwoli Ci zarabiać satysfakcjonujące pieniądze i zbudować stabilny biznes bez wychodzenia z domu, być freelancerem. Nie ma żadnej książki o tej tematyce.

 • Ankieta wypełniona. Mam nadzieję, że Twoja książka stanie się bestsellerem i pomoże wielu osobom 😉 Osobiście wolę wersję papierową, ale jeśli zdecydujesz się na wersję elektroniczną to nie będzie dla mnie przeszkodą. Pozdrawiam i trzymam kciuki! 🙂