Jak zacząć zarabiać w domu? Rusza II edycja mojego kursu!

Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Marzy Ci się praca w domu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ja wiem i mogę Ci pomóc wystartować!

Co to za kurs?

23 września, w piątek, ruszają zapisy na II edycję mojego kursu online „Zacznij zarabiać na pisaniu”. Opracowałam go z myślą o osobach, które chciałyby zacząć zarabiać w domu, ale nie wiedzą, jak pozyskać pierwszego klienta, na czym mogłyby zarabiać, jak się do tego zabrać.

Po 6 latach pracy nad zleceniami z pisania tekstów wiem, że jeśli ktoś umie napisać poprawnie komentarz na Facebooku, umie napisać post na blog, to poradzi sobie także ze zleceniami na proste teksty na potrzeby pozycjonowania. Pisania takich właśnie tekstów uczę w kursie. Prowadzę za rękę początkujących, osoby, które nigdy nie pisały na zlecenie. Pokazuję, jak stworzyć portfolio (także od strony technicznej), wyjaśniam wszystkie pojęcia, związane z pracą dla klientów, podaję przykłady tekstów, a przede wszystkim – wskazuję gdzie i jak szukać pierwszych zleceniodawców.

Ten kurs online to 33 lekcje tekstowe, a także materiały wideo, ćwiczenia i materiały do pobrania. Osobom, które zdecydują się na pakiet VIP oferuję też osobiste wsparcie – sprawdzam napisane w ramach kursu teksty, pomagam wygładzić portfolio, odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości.

Treść kursu dostępna jest dla kursantów przez rok, więc jest sporo czasu, by wszystkiego się nauczyć 🙂

Jak wyglądała I edycja?

W pierwszej edycji kursu wzięło udział ponad 70 osób. Niektóre z nich już zarabiają – ba, nawet zaczęły tuż po zakończeniu kursu! Oto, co napisała mi w ankiecie podsumowującej jedna z kursantek:

Ja od razu zaczęłam pisać po nim na textbookers i zarobiłam pierwsze 300 zł 🙂 myślę, że zakupienie kursu to były dobrze zainwestowane pieniądze, a twój kurs przybliżył mnie to mojej wymarzonej pracy na władny rachunek 🙂 Na pewno kupię też Twoją książkę.

Z dumą mogę przyznać, że kurs okazał się bardzo przydatny, a na dowód podzielę się z Wami odpowiedziami z ankiety, którą przeprowadziłam wśród uczestników I edycji kursu. W ankiecie wzięło udział tylko część uczestników, ale ich odpowiedzi pokazują, że kurs im się przydał. Prawie wszyscy poleciliby go swoim znajomym – czy może być lepsza rekomendacja?

Kurs oceniano gwiazdkami – im więcej gwiazdek, tym lepsza ocena.

forma

 

przydatnosc

 

znajomi

Fakt, że właśnie zaczyna się II edycja i że kurs pozwala zarabiać w krótkim czasie realne pieniądze, wpłynął na nieznaczny wzrost jego ceny w tej edycji. Pakiet Standard kosztuje teraz 119 zł, pakiet VIP – 249 zł. Jak widać z powyższego komentarza uczestniczki – nawet ta wyższa suma zwróci się w krótkim czasie, jeśli tylko zastosujesz się do moich wskazówek.

A warto kupić kurs już teraz, bo z czasem cena będzie rosnąć. Jeśli ktoś śledzi kilku innych blogerów z pokrewnych branż i ich kursy, to pewnie zauważył, że dobre kursy online kosztują znacznie więcej niż 119 zł 🙂

Więcej informacji, zapisy na kurs

Żeby nie zanudzać i nie powtarzać się, nie będę tu szczegółowo opisywać samego kursu ani jego zawartości. Zainteresowanych odsyłam na stronę dedykowaną kursowi „Zacznij zarabiać na pisaniu”. Na tej stronie można też zamówić kurs. Zapisy trwają do 3 października, a już 4 października (wtorek) kursanci otrzymają dostęp do 2 modułów kursu. W kolejnym tygodniu do trzeciego, potem do czwartego. Jeśli znajdziesz czas, by moduły przerabiać na bieżąco, to już pod koniec października będziesz mógł szukać pierwszych zleceń i zarabiać pierwsze pieniądze na pisaniu tekstów!

Masz pytania?

Na wszystkie pytania dotyczące kursu, zapisów, zawartości – co tam kogo interesuje – odpowiem w komentarzach pod tym postem lub mailowo: kontakt@biznesoweinfo.pl 🙂

kurs online


Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Agnieszka Skupieńska

Od ponad trzech lat prowadzę biznes online, o którym mówię, że jest to biznes cegiełkowy - składa się z różnych cegiełek, takich jak pisanie tekstów, prowadzenie sklepu internetowego, zarabianie na blogach i stronach tematycznych. Wszystkim kieruję z mojego centrum zarządzania, które znajduje się... na kanapie w moim domu :)

 • Jak kurs się dobrze sprzedaje to można go wrzucić do programów partnerskich np. interkursy czy netigo i zarabiać jeszcze na polecaniach. Sam tak zarabiam na sprzedaży kursu o Facebook Ads. Można w ten sposób zdobyć wielu nowych klientów bez wydawania środków na reklamę 🙂

  • Pracuję nad tym 🙂 Mam nadzieję, że wkrótce nie tylko na polecaniu moich kursów, ale i książki będzie można zarabiać.

   • Najlepiej jakby Pani miała już zaprojektowany system sprzedażowy np. Oferta przekupująca klienta bardzo tanio za kilka złotych maks 20 i tutaj może być książka, a potem przedstawienie tak zwanego upsella od razu po zakupie książki np. tego kursu.

 • Do kiedy obowiązuje cena 119 zł? Budżet na wrzesień kursu nie przewiduje więc chciałabym wiedzieć do kiedy mam czas na kombinacje 🙂

 • Rafał

  Gdzie znajdę informacje, serwis dotyczące zleceń do pisania tekstów? Zajmuje się IoT i chciałbym zacząć pisać o tym, oraz chciałbym sprawdzić czy dostępne są zlecenia?

  • Proponuję poszukać na portalach ze zleceniami dla freelancerów, jest ich kilka w Polsce.

   • Rafał

    Mogłabyś polecić portale z których korzystasz albo listę z których warto ?

 • Lalo.mama

  Pytanie czy jako prawnik mam szansę zarobić na takim pisaniu?

 • Olivia

  Zapowiada się ciekawie 🙂

 • Świetny pomysł! Ja w tej chwili pracuję jako copywriter – freelancer i jest to właśnie praca zdalna w domu. Zleceń szukam na razie na portalu Oferia, ale muszę też zacząć rozglądać się za innymi stronami. Ogólnie super sprawa – jeśli tylko ktoś umie i lubi pisać na różne tematy (bo zdarzają się przeróżne zlecenia), to jak najbardziej polecam 🙂

 • Brzmi zachęcająco.

 • BJK

  Zaryzykuję 😉