Zacznij zarabiać na pisaniu – mój kurs online dla szukających dodatkowej pracy

Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, mój kurs jest dla Ciebie.

Już w kilka miesięcy po uruchomieniu tego bloga zaczęłam dostawać maile od czytelników, którzy pytali co zrobić, żeby zacząć pracować w domu. Możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami, pracowanie w ustalonych przez siebie godzinach to coś, co kusi studentów, mamy na urlopach macierzyńskich i wszystkich, którzy chcieliby kiedyś przejść na swoje. A jeśli pracując w domu można utrzymać się na przyzwoitym poziomie to dlaczego nie spróbować?

Dzięki mailom od czytelników wiem, że najtrudniej jest na początku. Nie wiemy od czego zacząć, skąd wziąć pierwsze zlecenie, jak je wycenić, jak zaprezentować się zleceniodawcy, jeśli dotąd nigdy nie pracowaliśmy na zleceniach. A przede wszystkim NA CZYM MOŻNA ZARABIAĆ w domu?

Odpowiedź na to ostatnie pytanie jest prosta: spróbuj zarabiać na pisaniu. Ja robię to od lat i wiem, że to może być nie tylko dobry pomysł na dodatkowe zajęcie po godzinach, ale też pełnoetatowa praca.

Pisanie tekstów – jak zacząć?

Moim zdaniem każdy, kto umie napisać składny komentarz na Facebooku, mail bez błędów ortograficznych może zarabiać pisząc proste teksty. Każdy bloger może zarabiać pisząc teksty na zlecenie. To szczególnie fajna opcja dla początkujących blogerów, którzy nie zarabiają jeszcze z reklamy na blogu, ale chcieliby mieć dodatkowy dochód.

Odpowiedzi na pozostałe pytania – jak zarabiać – umieściłam w moim pierwszym kursie online.

Jest to kurs dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć zarabiać, ale nie mają pojęcia jak wystartować. W kolejnych lekcjach tłumaczę krok po kroku wszystkie pojęcia, z którymi spotkasz się szukając zleceń, wskazuję miejsca, w których można szukać klientów, dzielę się własnym doświadczeniem jeśli chodzi o budowanie portfolio. A mam już 6 lat doświadczenia w pisaniu na zlecenie, więc wiem co mówię i wiem, jak zarabiać na pisaniu 🙂

Więcej szczegółów o samym kursie znajdziesz tutaj: Zapisy na kurs Zacznij zarabiać na pisaniu

Jeśli jesteś zainteresowany kursem, zapisz się na listę oczekujących (w linku powyżej), a gdy tylko ruszy sprzedaż kursu, poinformuję Cię o tym mailowo.

pisanie tekstów


Przydatny wpis? Podziel się ze znajomymi:

Agnieszka Skupieńska

Od ponad trzech lat prowadzę biznes online, o którym mówię, że jest to biznes cegiełkowy - składa się z różnych cegiełek, takich jak pisanie tekstów, prowadzenie sklepu internetowego, zarabianie na blogach i stronach tematycznych. Wszystkim kieruję z mojego centrum zarządzania, które znajduje się... na kanapie w moim domu :)

 • Nowa jakoś Landing Page coraz profesjonalniej tutaj 🙂 Na kurs zapisałem się. Nie ma jak darmowa wiedza.
  Gdy zaczynałem w zarabianiu online to ledwo mogłem uzbierać na minimalną wypłatę i szybko poddałem się. Dopiero po kilku latach zachęcony wpisami blogerów ile to co niektórzy zarobili stwierdziłem, że coś musiałem robić nie tak skoro można zarabiać przez Internet. Dzisiaj już mogę cieszyć się fajnym dochodem pasywny na tyle wysokim, że nie muszę robić w pracy nadgodzin.
  Jeśli zaczynasz to proponuje przeszukać Internet gdzie zarabiać jak zarabiać itp google będzie bardzo pomocne. Poczytaj najpierw trochę tak z miesiąc i zastanów się na spokojnie co byłoby najlepsze dla Ciebie. Aby odnieść sukces to musisz to lubić inaczej szkoda czasu bo będzie z tego kolejna robota. A przecież już jedną zapewne masz, chyba że jesteś na bezrobociu.

 • Zapowiada się super – wlasnie taka, konkretna i sprawdzona wiedza jest mi potrzebna. Póki do dorabiam na tekstach będąc studentką, ale chciałabym wypłynać na głębsze wody, mając możliwość zarobić cos wiecej 🙂

  • Agnieszka Skupieńska

   U mnie zawsze jest tylko konkretna i sprawdzona wiedza – sprawdzona na własnej skórze 🙂

 • Cześć, Jak Ci idzie sprzedaż tego kursu Aga ? (dopiero pierwsza seria przed nami?) Mam nadzieję, że fajnie bo pracy przy przygotowaniu kursu, landing page całe mnóstwo, nie wspominając o kosztach. Zdjęcie klasa 😉 Zachęca!

  Jestem pod wrażeniem tego ile pracy włożyłaś w tego bloga.

  • Agnieszka Skupieńska

   Na razie jeszcze zbieram listę chętnych, sprzedaż ruszy w maju. Dziękuję za miłe słowa, fajnie, że ktoś docenia ilość pracy 🙂

 • Kamila

  Fajny pomysł na kurs 🙂 czekam z niecierpliwością. A kiedy możemy się spodziewać startu ?

  • Agnieszka Skupieńska

   Myślę, że na przełomie maja i czerwca.

 • No nie wiem czy pisania ciekawych tekstów można się nauczyć.
  Do tego trzeba mieć smykałkę.

  • Agnieszka Skupieńska

   Jasne, do pisania ciekawych tekstów trzeba. Ale w moim kursie będę mówić o pisaniu prostych tekstów na potrzeby pozycjonowania, a to może robić każdy, kto umie pisać poprawnie po polsku.

   • Aha.

    spróbuj zarabiać na pisaniu. Ja robię to od lat.

    Prowadzisz kilka blogów, piszesz ebooki i jeszcze teksty na sprzedaż.
    Z ciekawości spytam, ile godzin dziennie pracujesz?

    • Agnieszka Skupieńska

     Nie więcej niż 8. To zwykle jest tak, że swoją pracę nad blogami, książką, kursem „upycham” wtedy, kiedy nie mam zleceń. A wiadomo jak to ze zleceniami jest – czasem są, czasem ich nie ma 🙂

 • Karolina

  Jestem osobą niesłyszącą. Proszę o informację w jakiej formie prowadzony jest kurs.

  • Agnieszka Skupieńska

   Kurs będzie w formie tekstowych lekcji, do których dołączone będą filmiki – ale w filmach planuję tylko podsumowania, syntezy lekcji. To co najważniejsze będzie do czytania, więc osoba niesłysząca też skorzysta.

   • Karolina

    Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że mogę bez obaw zapisać się na kurs 🙂

 • Pamiętam że wspominałaś o wydaniu poradnika, kiedy pisałaś jakiś czas temu o najbliższych planach. Cieszę że się udało, i ze swojej strony, obserwując ten i inne Twoje blogi, mogę już go śmiało polecić (w ciemno) bo wiem że będzie zawierał szereg przydatnej wiedzy. A z taką wiedzą można już zdziałać wiele, pod warunkiem że ma się chęci i trochę ambicji..

  • Agnieszka Skupieńska

   Dziękuję bardzo za miłe słowa 🙂 Staram się, by wszystko co pokazuję na tym blogu – czy to za darmo w postach, czy teraz w najbliższej przyszłości w ramach płatnych produktów było bardzo użyteczne i konkretne.

 • Marta

  Bardzo interesuje mnie ten kurs. Chciałabym tylko poznać jego koszt i długość trwania.

 • Jestem ciekawa… 😉